MIEJSKIE SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W ŻARACH
Get Adobe Flash player

Psy Do adopcji

Kenzo - 283/G

Ogłoszenie z dnia: 2019-01-17

Numer ogłoszenia: 1554/2019

Telefon kontaktowy: 68 444 71 47


     Nr Ewidencyjny: 283/G
     Nr Chip616093200275159
     Płeć: pies
     Kastracja/sterylizacja: tak
     Szczepienia: aktualne
     Data urodzenia2012r.
     w Schronisku jest od: 26.10.2020r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kenzo szuka nowego domu!
Jest dużym, uroczym psiakiem. Do schroniska trafił w październiku 2020r, natomiast urodził się około 2012r.

Niestety, nie przepada za obcymi osobami. Taki właśnie dał nam się poznać, kiedy przyjechał do schroniska - nie dawał się dotykać, warczał, szczerzył ząbki, i nie wynikało to raczej z jego strachu - po prostu z niechęci. Dość szybko, przekupiony dobrym jedzonkiem, kiedy nas polubił i zaakceptował, okazał się przekochanym pieskiem, wesołym, posłusznym, grzecznym i uwielbiającym pieszczoty. Ale jest taki tylko w stosunku do pracowników schroniska i niektórych wolontariuszy, czyli tych osób, które spędzają z nim najwięcej czasu. Dla innych ludzi - obcych, nadal jest niedostępny...
Jednak jesteśmy pewni, że po odpowiednim zapoznaniu, kilku spacerach i cierpliwości, Kenzo polubi kolejne osoby. Na jego akceptację trzeba sobie trochę zapracować, ale kiedy już to nastąpi - Kenzo okazuje się naprawdę fajnym, przyjaznym psiaczkiem.

Jest dosyć charakterny, ale poza tym, jest cudownym psiakiem ❤ bardzo ułożonym, czystym, spokojnym. Nic nie niszczy, większość dnia leży sobie grzecznie w legowisku. Ładnie chodzi na smyczy, lubi inne psiaki (tzn na spacerkach - nie jesteśmy pewni jak zachowywałby się mieszkając z innym psem, ale wydaje się raczej bezkonfliktowy).

Z wiadomych przyczyn nie nadaje się do dzieci, przynajmniej na chwilę obecną.
Jest zdrowy, zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany.


Więcej zdjęć i/lub informacji o psach znajdziecie Państwo na naszym profiu na Facebooku (zachęcamy do polubienia i obserwowania strony!). Link do albumu Kenzo:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=MiejskieSchroniskoDlaBezdomnychZwierzatWZarach&set=a.4326288160720171

 

powrót