MIEJSKIE SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W ŻARACH
Get Adobe Flash player

Aktualności

Konkurs na Najsympatyczniejszego Psiaka Żar

MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA - kto pierwszy ten lepszy, ze względu na wolne miejsca przedłużylismy termin nadsyłania zgłoszeń !! Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś psiaka nie czekaj zrób to teraz - nie możesz osobiście ? Skontaktuj się z nami !! Tel 68 444 71 47 osoba do kontaktu - Łach Katarzyna

 

Już 5 czerwca podczas festynu z okazji Dnia Dziecka przy Żarskim Ratuszu organizujemy I edycję konkursu na Najsympatyczniejszego Psiaka Żar.
Małe, duże, rasowe i wielorasowe - ten konkurs jest dla wszystkich !! 
Zachęcamy do udziału wszystkich właścicieli sympatycznych psiaków. 

Podczas festynu szukajcie naszego ZWIERZAKOWEGO miejsca, w naszym namiocie dla dzieci znajdziecie liczne konkursy i zabawy. W naszym gronie nie zabraknie również innych organizacji i instytucji, które na co dzień zajmują się pracą ze zwierzętami. Podczas festynu w naszym namiocie właściciele pupili będą mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowia swojego przyjaciela – obecny weterynarz będzie udzielał odpowiedzi na nurtujące pytania, a wolontariuszka zajmująca się na co dzień pracą ze swoim pupilem pokaże chętnym jak pracować ze swoimi psiakami tak, by nauczyć je różnych sztuczek.

Więcej informacji pod nr tel 68 444 71 47

zdjęcia zgłaszanych psiaków można przesyłać na adres schronisko-zary@wp.pl

Regulamin konkursu [pobierz] oraz karta zgłoszeniowa [pobierz]

 Sponsorzy nagród : 

1. Firma Bartex dla zwycięskich psiaków ufundowała piękne i wygodne legowiska.

Ul. X lecia 15

68-100 Żagań
tel. + (068) 377 26 20 
http://legowiska-wiko.pl

Firma BARTEX od lat jest producentem legowisk „WIKO” . Do ich produkcji wykorzystywane są materiały i wypełnienia najwyższej jakości. Wysokie nakłady inwestycyjne oraz nowoczesny park maszynowy, a także wykwalifikowana kadra pozwalają na realizację zleceń dla najbardziej wymagających Klientów. 
Firma BARTEXproponuje legowiska w szerokiej gamie kolorystycznej, wykonane z wysokiej jakości polskich materiałów tapicerowanych.

 

2. Pani Ewa Bieńkowska Cleo – Strzyżenie i pielęgnacja Psów. Pani Ewa dla zwyciezcy ufundowała zabieg pielęgnacyjny. 

Ul Buczka 4a/2
68-200 Żary 
tel 602 253 438
http://cleo-zary.cba.pl/
Zawód groomera jest znany dla każdego właściciela psa z wymagającą sierścią. Zawód ten w naszym kraju coraz bardziej zyskuje na popularności. Pani Ewa Bieńkowska jest osobą, która od lat zajmuje się naszymi psiakami i dorobiła się już sporej renomy wynikającej z tego, że jej praca jest tym, co kocha i lubi robić najbardziej. Praca groomera nie jest łatwą pracą, wymagającą sporej precyzji , opanowania i zamiłowania do zwierząt.

3. Firma HaszGrass 

Firma HaszGrass jest fundatorem różnego typu gadżetów dla uczestników konkursu.

Firma HaszGrass jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa w obszarach szeroko pojętej produkcji reklamy. Jeśli masz pomysł a nie umiesz go zrealizować to Firma HaszGrass jest właśnie dla Ciebie , pomoże w realizacji każdego pomysłu. Wizytówki, ulotki, plakaty, nadruki na odzieży to dla nich chleb powszedni.

 

RICO Centrum dla Psa – zasiliło grono naszych sponsorów. Centrum Rico dla najsympatyczniejszego psiaka ufunduje 2 godziny darmowego szkolenia , dla psiaka, który zajmie 2-gie miejsce zabiegi pielęgnacyjne - kąpanie i strzyżenie, dla trzeciego miejsca – 10% rabat na zakupy w sklepie.

Ul Hutnicza 1, Żary

tel 570 963 963

http://centrumrico.pl/

Centrum dla Psa Rico, to nowo powstałe miejsce dla każdego pupila. Centrum Rico to całodzienny pensjonat dla psów, całodobowy hotel, usługi rehabilitacyjne, SPA oraz usługi behawioralne.

RICO Centrum to miejsce w którym każdy pupil spędzi miło czas. Założyciele RICO zapewniają indywidualne podejście do każdego psiaka. To miejsce i ludzie w nim pracujący dołożą wszelkich starań by atmosfera była miła i domowa. 

 

Regulamin konkursu [pobierz] oraz karta zgłoszeniowa [pobierz]

powrót