MIEJSKIE SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W ŻARACH
Get Adobe Flash player

Psy Do adopcji

Saba - 811

Ogłoszenie z dnia: 2019-07-07

Numer ogłoszenia: 214/2019

Telefon kontaktowy: 68 444 71 47


     Nr ewidencyjny: 811
     Nr Chip: 941000002661383
     Płeć: suka
     Data uodzenia: 2008r.
     Kastracja/sterylizacja: tak
     Szczepienia: aktualne
     W Schronisku od: czerwca 2013r.

 

 

 

 

 

 

Saba - urocza sunia, która zachowała pogodę ducha mimo losu, jaki ją spotkał - letnią porą 2013 roku została oddana do naszego schroniska. Urodziła się w 2008 roku. Była wtedy bardzo energiczna i żywiołowa. W stosunku do ludzi przyjacielska i kontaktowa, uwielbiająca wszelkiego rodzaju pieszczoty, zabawę, naukę. 
 
Nadal jest tak wpatrzona w człowieka, jak przez te wszystkie lata spędzone w schronisku, ale bardzo się zestarzała. Z energicznej 5-latki powoli przemieniła się nam w energiczną staruszkę. Stała się bardziej stateczna, spokojna, ale mimo tych kilkunastu lat żacia za sobą, z czego ponad połowa w schronisku - nadal nie pogardzi ruchem, zabawkami czy długimi spacerami.
 
Jest bardzo grzeczna, czysta i ułożona. W schronisku, pozostawiona w boksie, najczęściej leży grzecznie w legowisku lub leniwie opala się na słonku. Nic nie niszczy. Niestety nie przepada za innymi pieskami.
 
Preferowany dom dla Saby to dom bez małych dzieci i najlepiej taki, gdzie nie będzie miała wielu schodów do pokonywania - w pewnym momencie, kilka lat temu, miała epizod, kiedy jej łapki odmówiły posłuszeństwa. Saba od tamtego czasu znacznie się uspokoiła - wtedy wariowała i skakała po boksie, i to pewnie miało znaczący wpływ na jej chorobę, teraz już tego nie robi. Wyszła wtedy "bez szwanku", ale nie chcemy, by przez zbytnie obciążanie jej łap schodami, problem się powtórzył.
 
Jest zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana i pilnie szuka domu, który pozwoli spędzić godnie jesień jej życia.

Więcej zdjęć i/lub informacji o psach znajdziecie Państwo na naszym profiu na Facebooku (zachęcamy do polubienia i obserwowania strony!). Link do albumu Saby:

https://www.facebook.com/pg/MiejskieSchroniskoDlaBezdomnychZwierzatWZarach/photos/?tab=album&album_id=1339744542707896
 

 

powrót