MIEJSKIE SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W ŻARACH
Get Adobe Flash player

Psy Do adopcji

Softi - 2297

Ogłoszenie z dnia: 2021-06-18

Numer ogłoszenia: 1746/2021

Telefon kontaktowy: 68 444 71 47


     Nr Ewidencyjny: 2297
     Nr Chip: 616093200285344
     Płeć: suka
     Kastracja/sterylizacja: tak
     Szczepienia: aktualne
     Data urodzenia: ok. 2017r.
     w Schronisku jest od: 2022r.

 

 

 

 

 

 

 

Około 4-letnia, duża suka mocno w typie czarnego owczarka niemieckiego szuka domu!


Softi jest bardzo przyjazną sunią. Potrzebuje jednak paru chwil (dosłownie kilka minut) na zaakceptowanie nowej osoby. Widać, że wcześniej nie pracowano za bardzo z nią, a owczarki to przecież psy pracujące! A Softi ma ogromny potencjał. Na widok smaczka czy piłki (które uwielbia) ładnie się skupia, jest gotowa wiele zrobić, by zasłużyć na nagrodę. Z poprzedniego domu wyniosła jednak tylko umiejętność siadania i podawania łapy na komendę. Wygląda na to, że wiodła raczej życie psa stróżującego - i teraz jej się to udziela w sytuacjach, kiedy ma do czynienia z obcymi osobami. Potrafi nawarczeć i oszczekać osobę, której nie zna.

Jednak jak tylko zobaczy, że nie ma się złych zamiarów, Softi po kilku minutach kocha każdego kolejnego człowieka ❤️ jest fantastyczna! Trochę brak jej ogłady, mimo tego jak jest duża i silna, bez wahania skacze na człowieka i daje całusy, ale i tak jest urocza :)😍Softi potrzebuje dużo ruchu, zajęcia umysłowego i zabawy. Jest energiczna i bardzo silna, potrafi mocno pociągnąć na smyczy. Najlepiej odnajdzie się w domu z ogrodem. Szuka domu bez małych dzieci i innych zwierząt!


Więcej zdjęć i/lub informacji o psach znajdziecie Państwo na naszym profiu na Facebooku (zachęcamy do polubienia i obserwowania strony!). Link do albumu Softi:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6138782929470676&type=3

powrót