MIEJSKIE SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W ŻARACH
Get Adobe Flash player

Psy Do adopcji

Andrzej - 2294

Ogłoszenie z dnia: 2021-06-15

Numer ogłoszenia: 1677/2021

Telefon kontaktowy: 68 444 71 47


     Nr Ewidencyjny: 2294
     Nr Chip: 616093200282859
     Płeć: pies
     Kastracja/sterylizacja: tak
     Szczepienia: aktualne
     Data urodzenia: ok. 2017r.
     w Schronisku jest od: 9.05.2022r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzejek poleca się do adopcji 🙂
Jest niewielkim, młodym, bardzo łagodnym psiakiem. Nie ma w nim cienia agresji w stosunku do ludzi, nadaje się do domu z dziećmi. Poza tym jest bardzo wesoły i ufny, za chwilę uwagi dałby się pokroić. Jest średnio energicznym psiakiem. Nie jest typem, który potrzebuje ciągłego ruchu, ale też nie jest to pies, który cały dzień mógłby przeleżeć na kanapie 😉

Niestety, Andrzej początkowo baaardzo źle znosił pobyt w schronisku, zamknięcie w kojcu. Non stop płakał i wył, i nic poza wypuszczeniem z kojca nie było w stanie go uspokoić. I chociaż przez te kilka tygodni, od kiedy mieszka w schronisku, zdążył się trochę przyzwyczaić i jego płacz słychać już sporadycznie - nadal się to zdarza.
Nowy dom i bliskość człowieka powinny uratować go przed tym cierpieniem, którego doświadcza, ale należy wziąć pod uwagę prawdopodobieństwo, że Andrzej będzie płakał za ukochanymi ludźmi podczas ich nieobecności w domu. Najlepiej więc, gdyby nie był zostawiany sam na zbyt długo i/lub nowy właściciel byłby nastawiony na ewentualną pracę z nim, najlepiej pod okiem behawiorysty.

Andrzejek jest przeuroczym, kochanym pieskiem, który pilnie potrzebuje nowego, ciepłego domu.
Ogólnie akceptuje inne psy, ale w nadmiarze emocji potrafi zaczepić drugiego psa. Najlepiej czułby się jako psi jedynak.
Do schroniska pierwszy raz trafił 1 grudnia 2021 roku. Po około miesiąca w nowym domu, w pierwszej połowie maja 2022 roku trafił do schroniska drugi raz. Ma za sobą nieudaną adopcję. Został z niej zwrócony, bo pod nieobecność właściciela niszczył w domu. Prawdopodnie z powodu tęsknoty. 

Ma około 4 lata, Jest gotowy do adopcji - zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany.


Więcej zdjęć i/lub informacji o psach znajdziecie Państwo na naszym profiu na Facebooku (zachęcamy do polubienia i obserwowania strony!). Link do albumu Andrzeja:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.5920557214626583&type=3

powrót